Coffeebreak

Čistící systém

Když si vybíráte profesionální kávovar pro své podnikání, zajisté chcete takový, který umí připravit výjimečné kávové speciality, ale zároveň nevyžaduje složitou údržbu. Tím pádem ušetříte za proškolení zaměstnanců a jejich budoucí čas strávený s údržbou kávovaru. A právě proto jsme vytvořili několik HACCP čistících systémů. Na vás už jen je, který si vyberete pro váš podnik.

Basic Clean

U tohoto manuálního systému je kávovar čištěn pomocí čistícího roztoku a vody před opláchnutím čistou vodou. Výpust kávy je potřeba každý den čistit ručně umístěním do speciální čistící kapaliny. Určeno pro kávovary se systémem Basic Milk nebo kávovary bez mléčných systémů.

Základní konfigurace pro kávovary, které nejsou vybaveny technologií Plug + Clean a/nebo nemají integrovaný systém čerpadla.

Easy Clean

Tento plně automatický systém pro systém Easy Milk používá speciální čistící nádobu a rozpustné čistící tablety. Jakmile připojíte hadici na mléko k čistící nádobě, kávovar vypustí vodu do nádoby a poté se kávovar automaticky vyčistí a opláchne čistícím roztokem, čerstvou vodou a párou. Napěňovač mléka je třeba jednou týdně čistit ručně.

Základní konfigurace pro kávovary vybavené systémy Easy Milk, Active Milk nebo Dynamic Milk.

Plug+Clean

Tento systém používá k čištění mléčného systému horkou vodu a páru jednoduchým zasunutím adaptéru Plug+Clean. Proto není potřeba odstraňovat napěňovač mléka každý den. Napěňovač mléka je třeba jednou týdně čistit v čistící kapalině.

Volitelná konfigurace pro kávovary se systémem Basic Milk.

Clean in Place

Náš nejpokročilejší čistící systém funguje stejně jako systém Easy Clean, ale s tou výhodou, že napěňovač mléka se také čistí automaticky. Jedná se o maximálně uživatelsky přívětivý systém pro všechny kávovary se systémem Dynamic Milk.

Volitelná konfigurace pro kávovary se systémem Dynamic Milk.

Čistící systém