Coffeebreak

Servis

Ne nadarmo jsou kávovary této značky oblíbené po celém světě. Vytvořit s nimi dokonalou kávu s nadýchanou mléčnou pěnou je totiž tak snadné!

Ale i tak se někdy může stát, že budete potřebovat opravu kávovaru. Servis kávovarů WMF poskytujeme jak námi dodaných, tak Vašich původních strojů po celé České republice tak na Slovensku

Něco se porouchalo? Hned to spravíme!

Ani dodáním strojů, zaškolením a instalací naše společná spolupráce nekončí. Staráme se o vás i nadále. Vše, co vám dodáme, umíme také sami opravit. Zjistíme, proč přístroj hlásí chybu a co nejrychleji situaci napravíme. Tak, aby byl váš obchod, kavárna či restaurace co nejrychleji opět v provozu. Naši servisní technici jsou tu pro vás ve dne v noci. Volat proto můžete 24 hodin denně.

Jak se o vás staráme

Chápeme, že oprava bez zbytečné prodlevy je pro vás důležitá. Naši servisní technici jsou z celého území Čech a Slovenska. Technikovi sdělíte, jaké zařízení potřebuje servis, která kontrolka bliká nebo jak se stroj chová. Zkušený odborník rychle pozná, zda má přijet hned na místo, nebo zda například musí objednat nějakou součástku. A pokud bude oprava chyby v jeho silách, hned přijede stroj opravit nebo vám poradí, jak stroj zprovoznit.

Servis