Coffeebreak

O nás

Profesionální kávovary pro hotely, kavárny i čerpací stanice

Jsme dlouhodobým oficiálním distributorem kávovarů od německého výrobce WMF. Zajišťujeme jak servis, tak prodej těchto kávovarů, čisticích prostředků tak náhradních dílů. Společně se společností Alfatech jsme dodali kávovary WMF do mnoha hotelových řetězců, sítí rychlého občerstvení tak i čerpacích stanic.

Kdykoliv potřebujete profesionální kávovar do vaší provozovny, chystáte se otevřít si novou kavárnu nebo vyměnit váš dosavadní kávovar, jsme tu pro vás.

Poradíme vám s výběrem, vyřešíme technologické požadavky, vše objednáme i uvedeme do provozu. Ukážeme vám nejnovější technologii na trhu a doporučíme ten správný stroj pro vaše obchodní požadavky.

Je pro nás důležité, aby vám kávovary sloužily bez problémů. Proto máme dostatek techniků, kteří jsou připraveni vám pomoci 24 hodin denně. Školení probíhají přímo u výrobce kávovarů, proto si můžete být jistí tím, že cokoliv vám doporučíme, dokážeme také opravit.

Naše služby pro vás:

Pro kávu dokonalou v každém doušku

Neprodávejte jen kávu. Prodávejte potěšení z dokonalého nápoje. V jednom šálku se toho může tolik skrývat… kávovary WMF povznesou vaši kavárnu, restauraci či rychlé občerstvení do nebývalých výšin. Dodáváme automatické, poloautomatické kávovary i kávovary na filtrovanou kávu značky WMF, tolik oblíbené po celém světě. Společně vybereme ten nejlepší kávovar, vhodný právě pro vaše podnikání.

Svým zákazníkům tak nabídnete dokonalou kávu s nejjemnější mléčnou pěnou. S námi se navíc nemusíte obávat prodlevy, kdyby se cokoliv porouchalo. Náš technik je připravený vám kdykoliv pomoci. Stačí nám napsat.

O nás