Coffeebreak

Mléčný systém

WMF přináší řešení, které vám vždy zaručí nejlepší kvalitu nápojů. Naše mléčné systémy usnadní vašemu personálu nebo zákazníkům přípravu profesionálních mléčných nápojů z kávy bez nutnosti baristických zkušeností. Od základního systému Basic Milk po všestrannější Easy Milk nebo špičkový Dynamic mléčný systém – každý z nich vám nabídne širokou škálu chutného mléka a mléčné pěny.

Basic Milk

Systém Basic Milk je ideální volbou pro všechny klasické kávové speciality jako jsou cappuccino, latte macchiato a caffe latte, které jsou připravovány s horkým mlékem a horkou mléčnou pěnou.
Systém Basic Milk je dostupný u WMF 1100S a WMF 1500 S+.

Easy Milk

Systém Easy Milk vám umožní proniknout do tajů ledových mléčných nápojů a horkých kávových specialit. Easy Milk automaticky vydává horké tak i studené mléko nebo horkou mléčnou pěnu.
Tento systém je k dispozici pro kávovary WMF 1500 S+ a WMF 5000 S+.

Dynamic Milk

Systém Dynamic Milk nabízí ještě širší škálu možností v přípravě mléka, což umožňuje plně automatickou přípravu 4 různých konzistencí horké mléčné pěny a 3 druhy studené mléčné pěny. Stejně tak vám Dynamic System připraví horké i studené mléko. Takže svým zákazníkům můžete vždy nabídnout dokonalou mléčnou pěnu pro jakoukoliv kávu.
Dynamic Milk systém můžete využít u kávovarů WMF 1500 S+, WMF 5000 S+ a WMF 9000 S+.

Mléčný systém