Coffeebreak

Parní systém

Naše integrované parní systémy dodávají vašemu profesionálnímu kávovaru WMF další rozměr a vy tak můžete svým zákazníkům nabídnout ještě širší škálu nápojů. Ať už jsou lidé používající váš kávovar absolutní začátečníci nebo šikovní baristé, WMF parní systémy jsou uživatelsky přívětivé. Můžete jej použít k zahřívání nápojů jako je svařené víno nebo k napěnění mléka pro latte art. Teď už je jen na vás, abyste si vybrali systém, který nejlépe odpovídá vašim obchodním potřebám.

Systém Basic Steam pro začátečníky

Tento systém můžete použít k rychlému a snadnému ohřátí různých nápojů od horké čokolády až po svařené víno, ale také třeba k ručnímu ohřevu či napěnění mléka.
Tento parní systém je k dispozici pro kávovar WMF espresso, WMF 1100S a WMF 1500 S+.

Systém Easy Steam s teplotním sensorem

Easy Steam je parní systém, který je určen k přípravě horkých nápojů nebo k ručnímu napěnění mléka z externího zdroje. Je vybaven poloautomatickou parní tryskou, která se vypne po dosažení předepsané teploty, čímž se napěňování mléka stane snadnou záležitostí.
Systém Easy Steam je dostupný u kávovarů WMF 5000 S+ a WMF 9000 S+.

Systém Auto Steam pro baristy k profesionálnímu napěňování mléka

Samostatná parní tryska parního systému Auto Steam umožňuje obsluze kávovaru přizpůsobit hustotu mléčné pěny „v několika stupních“ pro každou porci kávy zvlášť. Systém také usnadňuje ohřívání mléka a přípravu různých teplých nápojů. Auto Steam je k dispozici u kávovaru WMF espresso, WMF 5000 S+ a WMF 9000 S+.

Tři stupně napěňování mléka

Standardní pěna

Jedná se o objemnou mléčnou pěnu pro extra velká množství vrstvených nápojů. Je vynikající pro přípravu latte macchiata!

Jemná pěna

Tato mléčná pěna je vždy tou správnou volbou pro cappuccino.

Super jemná pěna

S touto hustou krémovou mléčnou pěnou můžete připravovat i ty nejsložitější tvary latte artu.

Parní systém